V utorok 12. mája 2020 predpoludním sa uskutočnil prvý  prvý online webinár Národného inšpektorátu práce na aktuálne témy z oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci ale aj z pracovnoprávnej oblasti. Záujem o účasť na webinári prejavilo viac ako 150 odborníkov z celého Slovenska, ale dokonca aj z Českej republiky, vrátane našich kolegov inšpektorov práce, pričom nakoniec sa na ňom aktívne zúčastnilo viac ako 130 hostí.

Webinár prebiehal formou živého vysielania prostredníctvom platformy MS Teams a na základe pozitívnych ohlasov od účastníkov môžeme už dnes sľúbiť, že budeme v podobných aktivitách pokračovať aj v budúcnosti. V úvode webinára všetkých zúčastnených pozdravila aj nová generálna riaditeľka Národného inšpektorátu práce Hedviga Machayová.

Na tomto webináre sa zúčastnili i predstavitelia našej spoločnosti a môžeme konštatovať, že každé takéto podujatie je veľkým prínosom pre celú odbornú verejnosť.

Pre tých, ktorí sa pre rôzne príčiny nemohli zúčastniť, aj keď pôvodne prejavili záujem, ale aj pre ďalších, ktorých témy BOZP v spojitosti s aktuálnou situáciou zaujímajú, je k dispozícii záznam webinára. Prístupný bude do piatka 15. mája 2020. Stačí kliknúť na nasledovný odkaz. Nemusíte si inštalovať aplikáciu MS Teams, stačí ak po otvorení stránky zvolíte možnosť „sledovať na webe“.

Zdroj text a foto: https://www.ip.gov.sk

O NÁS

Už viac ako 15 rokov poskytujeme služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP), ochrany pred požiarmi (OPP), pracovnej zdravotnej služby (PZS) a školení prostredníctvom nášho akreditovaného školiaceho strediska. Ponuku našich služieb neustále rozširujeme.

Pridajte sa k nám na:

KONTAKTY

  • Turček, s.r.o.
  • Sídlo: Kollárova 1954/80, 952 01 Vráble
  • Kancelária: Hlavná ulica č.4, 952 01 Vráble
  • Školiace stredisko: Hlavná ulica č.4, 952 01 Vráble
  • Zákaznícka infolinka: +421 (0)37 202 13 51
  • Každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 hod.
  • Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prihlasovací formulár

Späť hore