• Zákaznícka linka
  • +421 (0)37 202 13 51
  • Prac. dni 8:00-16:00 hod.
  • Cenová ponuka
  • už o pár hodín

E-shop

 Videá BOZP / 2310 Zhliadnuti

Práca vo výškach je vysoko riziková činnosť. Pády z výšky sú hlavným problémom a nehody majú často za následok vážne zranenie alebo smrť. Trpieť nie sú iba obete a ich rodiny.

Zamestnávatelia a dodávatelia sú povinní dodržiavať bezpečnostné právne predpisy a zaviesť bezpečný systém práce vrátane komplexného posúdenia rizík a poskytovania bezpečnostných informácií, pokynov, školení a dozoru. Pracovníci musia dodržiavať zákony a bezpečné systémy práce, aby sa vyhli riziku pre seba a ostatných.

Tento film zobrazuje rôzne pracovné situácie týkajúce sa práce vo výškach. Tejto téme sa venujú aj ďalšie filmy o Napovi, napríklad „Napo v ... bezpečne na mieste“ o stavebnom priemysle.

Podobne videa

Máte záujem o naše služby?

Potrebujete viac informácií?

Máte nejakú otázku?

Napíšte nám,
odpovieme Vám okamžite ako to bude možné.

  • Zákaznícka linka

037 / 202 13 51

  • turceksro @ turceksro.sk

Povedali o nás

Eva Kováčiková

konateľ spoločnosti

Služby v oblasti BOZP, OPP a PZS nám poskytuje spoločnosť Turček, s.r.o. už viac ako 6 rokov a vždy vyriešili všetky naše požiadavky neodkladne a vysoko profesionálne. Pozitívne hodnotíme neustále rozširovanie ich ponuky služieb. Spoločnosť Turček, s.r.o. ako dodávateľa služieb v oblasti BOZP, OPP, PZS a odborných školení môžem iba odporučiť.

Marek Hubina

konateľ spoločnosti

Spoločnosť Turček, s.r.o. sa nám ako dodávateľ stará o služby v oblasti BOZP, OPP a odborných školení. V poskytovaných službách sú profesionálny a vždy nám našli riešenia na všetky naše otázky. Spolupracujeme spolu už viac ako 5 rokov a sme s nimi veľmi spokojní.

Branislav Sýkora

konateľ spoločnosti

V oblasti BOZP, OPP, PZS a odborných školení využívame služby spoločnosti Turček, s.r.o. už viac ako 7 rokov. Pomohli nám v týchto oblastiach urobiť poriadok a zaviesť účinný systém riadenia. Sledujú za nás všetky legislatívne zmeny a termíny školení. Služby spoločnosti Turček, s.r.o. môžem iba odporučiť.

Najbližšie kurzy

13 okt 2023;
08:30AM
Kurz bezpečnostného technika