• Zákaznícka linka
  • +421 (0)37 202 13 51
  • Prac. dni 8:00-16:00 hod.
  • Cenová ponuka
  • už o pár hodín

E-shop

Kalendár školení

Školenia BOZP a OPP
05. apríl 2023
06. apríl 2023
13. apríl 2023
14. apríl 2023
20. apríl 2023
27. apríl 2023
15. jún 2023
08. september 2023
14. september 2023
22. september 2023  • výborná spolupráca , do podrobná vypracované materiály, profesionálny prístup , a v neposlednom rade odborná príprava, vrelo odporúčam
  • Každý kto chce získať vzdelanie v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci nech sa obráti na spoločnosť Turček, s.r.o. Veľa príkladov z praxe použitých pri vysvetľovaní riešenej problematiky. Taktiež musím vyzdvihnúť spracovanie študijných materiálov, ľudskosť, ústretovosť a možnosť konania kurzu online. 100% odporúčam!
  • Vrelo odporúčam Turček s.r.o každému, kto chce získať vzdelanie v oblasti bezpečnosti. Lektor je človek z praxe, ktorý vie poskytnúť množstvo hodnotných príkladov, a poukázať na dôležité informácie. Veľmi tiež oceňujem ľudský prístup, možnosť online vyučovania, a kvalitne spracované študijné materiály 👍Ďakujem, a želám veľa ďalších spokojných absolventov
Povedali o nás

Eva Kováčiková

konateľ spoločnosti

Služby v oblasti BOZP, OPP a PZS nám poskytuje spoločnosť Turček, s.r.o. už viac ako 6 rokov a vždy vyriešili všetky naše požiadavky neodkladne a vysoko profesionálne. Pozitívne hodnotíme neustále rozširovanie ich ponuky služieb. Spoločnosť Turček, s.r.o. ako dodávateľa služieb v oblasti BOZP, OPP, PZS a odborných školení môžem iba odporučiť.

Marek Hubina

konateľ spoločnosti

Spoločnosť Turček, s.r.o. sa nám ako dodávateľ stará o služby v oblasti BOZP, OPP a odborných školení. V poskytovaných službách sú profesionálny a vždy nám našli riešenia na všetky naše otázky. Spolupracujeme spolu už viac ako 5 rokov a sme s nimi veľmi spokojní.

Branislav Sýkora

konateľ spoločnosti

V oblasti BOZP, OPP, PZS a odborných školení využívame služby spoločnosti Turček, s.r.o. už viac ako 7 rokov. Pomohli nám v týchto oblastiach urobiť poriadok a zaviesť účinný systém riadenia. Sledujú za nás všetky legislatívne zmeny a termíny školení. Služby spoločnosti Turček, s.r.o. môžem iba odporučiť.