Zákaznícka linka
  • Zákaznícka linka
  • +421 (0)37 202 13 51
  • Prac. dni 8:00-16:00 hod.
  • Cenová ponuka
  • už o pár hodín

E-shop

 Videá BOZP / 3163 Zhliadnuti

Elektrická energia je známou a nevyhnutnou súčasťou každodenného života. Elektrická energia však môže zraniť alebo zabiť ľudí a spôsobiť škodu, ak sa s nimi nezaobchádza s rešpektom. Existujú jednoduché preventívne opatrenia, ktoré možno výrazne znížiť riziko úrazu pri práci s elektrickým prúdom alebo v jeho blízkosti. „Napo v ... šokujúcich situáciách“ popisuje niektoré riziká: poviedky zobrazujú konfrontáciu Napa s rôznymi elektrickými nebezpečenstvami a dlhšie príbehy zahŕňajú organizáciu práce a pracovné vzťahy. Nebezpečenstvo hrá malá figúrka nakreslená elektrickým oblúkom v modrej farbe. Film má ilustrovať niektoré problémy, podporiť diskusiu a viesť k bezpečnejším pracovným postupom.

Podobne videa

Máte záujem o naše služby?

Potrebujete viac informácií?

Máte nejakú otázku?

Napíšte nám,
odpovieme Vám okamžite ako to bude možné.

  • Zákaznícka linka

037 / 202 13 51

  • turceksro @ turceksro.sk

Povedali o nás

Eva Kováčiková

konateľ spoločnosti

Služby v oblasti BOZP, OPP a PZS nám poskytuje spoločnosť Turček, s.r.o. už viac ako 6 rokov a vždy vyriešili všetky naše požiadavky neodkladne a vysoko profesionálne. Pozitívne hodnotíme neustále rozširovanie ich ponuky služieb. Spoločnosť Turček, s.r.o. ako dodávateľa služieb v oblasti BOZP, OPP, PZS a odborných školení môžem iba odporučiť.

Marek Hubina

konateľ spoločnosti

Spoločnosť Turček, s.r.o. sa nám ako dodávateľ stará o služby v oblasti BOZP, OPP a odborných školení. V poskytovaných službách sú profesionálny a vždy nám našli riešenia na všetky naše otázky. Spolupracujeme spolu už viac ako 5 rokov a sme s nimi veľmi spokojní.

Branislav Sýkora

konateľ spoločnosti

V oblasti BOZP, OPP, PZS a odborných školení využívame služby spoločnosti Turček, s.r.o. už viac ako 7 rokov. Pomohli nám v týchto oblastiach urobiť poriadok a zaviesť účinný systém riadenia. Sledujú za nás všetky legislatívne zmeny a termíny školení. Služby spoločnosti Turček, s.r.o. môžem iba odporučiť.