Zákaznícka linka
  • Zákaznícka linka
  • +421 (0)37 202 13 51
  • Prac. dni 8:00-16:00 hod.
  • Cenová ponuka
  • už o pár hodín

E-shop

Zadajte e-mailovú adresu vášho používateľského účtu. Bude vám na ňu zaslané vaše používateľské meno.

Prečo si vybrať nás

Množstvo skúseností

Každý rok poskytneme naše služby viac ako sto zamestnávateľom a viac ako tisíc jednotlivcom. Naši odborní pracovníci majú veľké skúsenosti, ktoré nadobudli počas dlhoročného pôsobenia v oblastiach BOZP, OPP a odborných školení.

Odpovede na všetko

Rovnako veľkú pozornosť venujeme všetkým vašim otázkam a ani jednu otázku neodsunieme bokom. Naši odborníci vám poradia v každej situácii a odporučia správne riešenie.

Individuálny prístup

Každý klient má prideleného od nás svojho koordinátora služieb a na riešení všetkých požiadaviek pracuje spolu s tímom odborníkov. Našim systémom činnosti zabezpečujeme klientom služby na najvyššej úrovni.

Bezkonkurenčnosť

Naši odborníci sú jedni z najlepších. V rebríčku hodnotenia klientov sa spoločnosť Turček, s.r.o. radí medzi najlepších dodávateľov služieb v oblasti BOZP, OPP a školení v Slovenskej republike.

Máte záujem o naše služby?

Potrebujete viac informácií?

Máte nejakú otázku?

Napíšte nám,
odpovieme Vám okamžite ako to bude možné.

  • Zákaznícka linka

037 / 202 13 51

  • turceksro @ turceksro.sk

Posledné články
Povedali o nás

Eva Kováčiková

konateľ spoločnosti

Služby v oblasti BOZP, OPP a PZS nám poskytuje spoločnosť Turček, s.r.o. už viac ako 6 rokov a vždy vyriešili všetky naše požiadavky neodkladne a vysoko profesionálne. Pozitívne hodnotíme neustále rozširovanie ich ponuky služieb. Spoločnosť Turček, s.r.o. ako dodávateľa služieb v oblasti BOZP, OPP, PZS a odborných školení môžem iba odporučiť.

Marek Hubina

konateľ spoločnosti

Spoločnosť Turček, s.r.o. sa nám ako dodávateľ stará o služby v oblasti BOZP, OPP a odborných školení. V poskytovaných službách sú profesionálny a vždy nám našli riešenia na všetky naše otázky. Spolupracujeme spolu už viac ako 5 rokov a sme s nimi veľmi spokojní.

Branislav Sýkora

konateľ spoločnosti

V oblasti BOZP, OPP, PZS a odborných školení využívame služby spoločnosti Turček, s.r.o. už viac ako 7 rokov. Pomohli nám v týchto oblastiach urobiť poriadok a zaviesť účinný systém riadenia. Sledujú za nás všetky legislatívne zmeny a termíny školení. Služby spoločnosti Turček, s.r.o. môžem iba odporučiť.